Your Brixton Escape Bright 2-Bed With Garden

  • 88 m²
  • 2 sypialni
  • 2 łazienki

2-pokojowy apartament Your Brixton Escape Bright 2-Bed With Garden Londyn cieszy się dogodną lokalizacją i zapewnia łatwy dostęp do Dom towarowy Harrods w 7 km, gdzie goście mogą robić zakupy. Apartament o powierzchni 88 m² może pomieścić maksymalnie 6 osób.

Ten apartament dysponuje garderobą, miejscem do siedzenia i miejscem do pobytu dziennego i oferuje widok na ogród. W obiekcie jest 2 lazienki. Znajdziesz tu również suszarkę do włosów i ręczniki.

Oprócz udogodnień do samodzielnego przygotowywania posiłków, takich jak aneks kuchenny, apartament oferuje gościom jadalnię, gdzie również można delektować się posiłkami.

Muzeum Historii Naturalnej w Londynie jest w 8 km, natomiast Friends Meeting House - mniej niż 7 min pieszo od tego apartamentu. Koło obserwacyjne London Eye znajduje się w 9 km od obiektu. Apartament Your Brixton Escape Bright 2-Bed With Garden oferuje noclegi w ciągu około 10 min jazdy samochodem od stacji metra Marylebone.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Your Brixton Escape Bright 2-Bed With Garden Londyn
2 Bed Apartment In Clapham
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

2 Bed Apartment In Clapham

1.6 km od nieruchomości
Impressive 5 Bed House In Clapham
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Impressive 5 Bed House In Clapham

8.9
Świetny 9 opinii
1.9 km od nieruchomości
Madison Hill - Clapham Park 1 - 2 Bedroom Penthouse
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Madison Hill - Clapham Park 1 - 2 Bedroom Penthouse

9.5
Wyjątkowy 2 opinie
1.9 km od nieruchomości
USD 340 USD 306
za noc
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Londyn City
    20 km

    Stacje kolejowe

    Tulse Hill Train Station
    1,1 km

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    Usługi w zakresie nieruchomości

    • Indywidualne zameldowanie/ wymeldowanie
    • Ekspresowe zameldowanie/ wymeldowanie
    • Ochrona

    W kuchni

    • Czajnik
    • Przybory kuchenne

    Dla dzieci

    • Łóżeczka dla dzieci

    W pokojach

    • Ogrzewanie
    • Kącik dzienny
    • Przebieralnia
    • Herbata i kawa
    • Stół
    • Prasowanie

    W łazience

    • Pralka
    • Bezpłatny zestaw kosmetyków

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Wystrój

    • Podłoga z dywanem

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia
    • Czujniki dymu
    • Gaśnice
    • Klucz

    Zwierzęta

    • Przyjazny zwierzętom

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 16:00 do 23:59
    Wyjazd: do 10:00
    Często Zadawane Pytania
    • Czy w apartamencie Your Brixton Escape Bright 2-Bed With Garden można przebywać ze zwierzętami?
      Z pewnością apartament Your Brixton Escape Bright 2-Bed With Garden pozwala na zwierzęta.
    • Czy w apartamencie Your Brixton Escape Bright 2-Bed With Garden jest kuchnia?
      W apartamencie Your Brixton Escape Bright 2-Bed With Garden goście mogą korzystać z pełnowymiarowej kuchni wyposażonej w ekspres do kawy/herbaty, lodówkę i piekarnik.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Londyn City
    20 km

    Stacje kolejowe

    Tulse Hill Train Station
    1,1 km

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Your Brixton Escape Bright 2-Bed With Garden Londyn

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij